O firme‎ > ‎

Referencie


"So spoločnosťou Inform lib s.r.o. spolupracuje naše internetové kníhkupectvo už dlhé roky, pričom sa naša spolupráca neustále vyvíjala a zlepšovala. IT nástroje v B2B, ktoré postupne zavádza do svojej práce sú našim veľkým pomocníkom a výrazne uľahčia už aj tak našu dobrú našu vzájomnú spoluprácu i komunikáciu. V dodávaní tovaru neraz robia zázraky, keď nám knihu objednanú v priebehu dňa dodajú ešte v ten deň, pričom o kvalitu dodaného tovaru nemusíme mať obavu. 😊

Martina Naništová - Internetové kníhkupectvo Martinus.sk "

______________________________________________________________________________

Naše kníhkupectvo preskoly.sk spolupracuje s knižným veľkoobchodom Inform lib s.r.o. od roku 2012, pričom spoločnosť sa prakticky okamžite zaradila medzi našich významných obchodných partnerov. Spoluprácu s kvalitným dodávateľom ako je Inform si veľmi Vážime a som veľmi rád, že vzájomné obchodné vzťahy sa neustále vylepšujú. Vyzdvihol by som najmä kvalitnú komunikáciu a schopnosť promptne reagovať na svoje záväzky plynúce z dodávateľsko odberateľských vzťahov. V neposlednom rade chcem poďakovať Allanovi Michnovi za jeho obetavú prácu a rozvoj knižného trhu na Slovensku.

Ing. Peter Skubák - preskoly.sk
________________________________________________________________________________
S firmou Inform spolupracujem ešte od roku 1996, keď bola fyzickou osobou. Bola zdanlivo slabou konkurenciou pre veľkých privatizérov štátneho podniku Slovenská kniha, na čele ktorých boli „skúsení“ obchodníci s knihami ako Tóth, Pištek a viacerí iní. Mnohí z nich potom šikovne skrachovali a vydavateľom zostali dlžní statisíce.

Kedysi v roku 1996 ma oslovil mladý Žilinčan pán Michna, ktorý mi ponúkol spoluprácu. Dosť dlho som pre negatívne skúseosti s knižnými veľkodistribútormi váhal, kým som súhlasil.

Ale nikdy som to neoľutoval, firma Inform ma nikdy nesklamala, vždy komunikovala priamo a čestne, vždy mala na slovenské pomery dôslednú „nemeckú“ platobnú disciplínu.

A pán Michna nikdy nemal veľké oči, obchod s knihami neustále skvalitňuje smerom k zákazníkom i k vydavateľom, komisionálny predaj vedie firma INFORM exaktne a kupujúci, ktorí dnes poznajú predaj kníh v zahraničí, ju aj vďaka kvalitnému objednávkovému portálu označujú jej obchodnú úroveň za porovańateľnú s najlepšími západnými distribútormi.

Ivan Krenčey, majiteľ vydavateľstva PhDr. Ivan Krenčey, CCJ-Fremdsprachenzentrum
__________________________________________________________________________________

Chci vyjádřit své uznání a ocenění Vaší společnosti za spolupráci s našim vydavatelstvím. Dosavadní zkušenosti jsou takové, že pracujete rychle, spolehlivě a platíte své závazky včas. Dokázali jste dostat na trh i produkty, které jiní odmítli. Vážíme si toho a věříme, že další spolupráce bude i nadále vynikající.

Tomáš Kašpar, nakladatelství Akademie úspěchu
__________________________________________________________________________________

Inform patří mezi naše dlouholeté a nejstabilnější obchodní partnery na Slovensku. I přes zavedenou spolupráci dochází i dnes k postupnému rozšiřování spolupráce a nabídky našeho sortimentu na straně obchodníka, přičemž Inform zůstává spolehlivým odběratelem a včas uhrazuje vystavené faktury.

Jaroslav Brych, Baerenreiter Praha
_________________________________________________________________________________


Spolupráce se společnosti Inform je bezproblémová, objednané knihy jsou odebírány v termínu, splatnost faktur je dodržována a někdy placena i v předstihu. Komunikace je skvělá, nastane-li nějaký nenadálý problém, vždy se dá ke spokojenosti obou stran vyřešit. Spolupráci s touto společností môžu jedině doporučit.

Elen Sušková, nakladatelství Alpress
__________________________________________________________________________________

Dobrý deň z Prešova.
Ako to robíte? J. Včera odišla objednávka, dnes máme knihy na stole... nechápem, ako sa to dá fyzicky zvládnuť J. Ste šikovnici... nech sa Vám darí

Pozdravuje a všetko dobré praje A. Valkova, Štátna vedecká knižnica

__________________________________________________________________________________

Comments